OFICIÁLNÍ SBÍRKA na DONIO.cz

Pohyblivý závodní simulátor pro nevidomé, slabozraké a osoby s těžkým zrakovým postižením.

Představení sbírky

Nevidíme – přesto řídíme. Našimi dopravními prostředky jsou hůlky,
čtyřnozí či dvojnozí pomocníci. A rádi bychom si na seznam připsali i ty
na čtyř kolech.

Dovolte, abych vám představil naši nerozlučnou partu zrakově
postižených, která to umí pořádně rozjet. Jsme nadšenci do aut, kteří od
života nedostali velké šance posadit se za volant. Ale přesto jsme to
nevzdali. Stejně jako zdraví lidé i my milujeme sport, adrenalin a
napětí. Přáli bychom si zažít pocit, kdy máme volant pevně ve svých
rukou. Toužíme si sami určovat vlastní směr. A dokázat svým klientům, že
společně na to máme.

Komu pomůžeme?
Pohyblivý závodní simulátor pomůže řidičům překonat jejich zraková či
psychická omezení a umožní jim zasednout za volant. Některým úplně
poprvé. Na rozdíl od reálného vozidla jim poskytne naprosto bezpečný
prostor pro zdokonalování řidičských schopností a zvýšení sebevědomí.
Momentálně je tahle šikovná pomůcka mimo naše finanční možnosti. Stát na
ni peníze nepřispívá.

Přímý odkaz ZDE: https://www.donio.cz/pohyblivysimulator

ROZHOVOR s moderátory rádia FREKVENCE 1 26. 4. 2023

dáváme na vědomí informaci, že předtočený rozhovor, který proběhl ve velmi přátelské, svěží a efektivní atmosféře ve středu12. 4. 2023 půjde do vysílání v rámci pořadu HOST FREKVENCE 1 na rádiu Frekvence 1 od 8:00 hod. Hostem byl Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM, který zve všechny nadšence na velkou akci FRINKY TONW, která proběhne pod vedením dvou rádií FREKVENCE 1 a EVROPA 2 v areálu C. B. J. LIBROS v Ostravě Přívoz v sobotu 20. května 2023 od 10:00 hod. do 22:00 hod. 

Na návštěvníky čeká plno adrenalinových chvil a spoustu dalších soutěží a zážitků. Můžete se těšit na rallye taxi – drift taxi, offroad 4 x 4 a další offroad techniku s mnoho dalšími zážitky a kvalitním programem.

V rámci rozhovoru rádia FREKVENCE 1 se dále probrala oficiální sbírka na internetové platformě DONIO.cz za účelem možné reálné koupě pohyblivého závodního simulátoru, který by byl uzpůsoben pro nevidomé, slabozraké a osoby s těžkým zrakovým postižením. Proto prosím řádně poslouchejte rádio FREKVENCE 1 ve středu 26. 4. 2023 od 8:00 hod.

Děkujeme, že sledujete a sdílíte naše webové stránky.www.nevidomizavolantem.cz

www.dotknisedopravy.cz

www.vkreslebyznysu.cz

www.ziglab.cz

www.wirwolova.cz

S automobilovým pozdravem. Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM

ČT 1 pořad ZÁZRAKY PŘÍRODY sobota 22. dubna 2023 od 20:00 hod.

Dobrý den přejeme.

Srdečně zdravíme a zároveň vítáme jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně lidí zrakově znevýhodněných, slabozrakých a osob s těžkým zrakovým postižením.

 ČT1 pořad ZÁZRAKY PŘÍRODY sobota 22. dubna 2023 od 20:00 hod.

Jste pravidelnými diváky a divačkami pořadu ZÁZRAKY PŘÍRODY? Chcete vidět a slyšet něco opravdu nevšedního a originálního? Proto určitě nevynechejte díl, který bude rovněž plných otázek s vědomostmi a různými video příspěvky. Já nevidomý řidič vozu FORD MUSTANG GT jsem seděl za volantem legendárního amerického vozu FORD MUSTANG a měl jsem možnost řídit auto po letištní ploše v Panenském Týnci. Za účasti profesionálního navigátora Patrika Otruby ze spol. DRIVETEAM, s. r. o.

Dne 13. dubna 2023 jsme pro vás s moderátory rádia FREKVENCE 1 předtočili rozhovor, který bude vysílán v rámci pořadu HOST FREKVENCE 1 za účelem medializace velké akce FRINKY TOWN, která se bude konat v sobotu 20. května 2023 v areálu C. B. J. LIBROS v Ostravě Přívoz bližší informace na webových stránkách rádií www.frekvence1.cz a www.evropa2.cz Vysílání bude v rámci celoplošného vysílání rádia Frekvence 1 ve středu 26. dubna 2023 od 8:00 hod.

Naším velkým sponzorským parterem je Pavel Klein s projektem V KŘESLE BYZNYSU www.vkreslebyznysu.cz

Dále AUTO ŠKOLA WIRWOLOVÁ

www.wirwolova.cz

Spolupracují subjekty:

MY RACE závodní simulátory

www.myrace.cz

dále nevidomý nadšenec s projektem DOTKNI SE DOPRAVY

www.dotknisedopravy.cz

dále Jan Zigáček  se spol. ZIGLAB profesionál s technologiemi 3D tisku

Profesionální navigátor Patrik Otruba ze spol. DRIVETEAM, s. r. o.

www.driveteam.cz

Patrik Otruba

www.testujkaru.cz

RYCHLOSTNÍ REKORD 300 Km/h letiště Panenský Týnec 2023

dáváme všem na vědomí a obzvláště těm kteří mají rádi dech beroucí chvíle a adrenalinové napětí při zachování maximálního důrazu na  bezpečnosti a plynulosti chystané události.

Nevidomý velký nadšenec do všeho co má alespoň čtyři nebo více kol, motor a volant či pásy, motor a rajčáky se společně s profesionálním navigátorem Patrikem Otrubou ze spol. DRIVETEAM pokusí stanovit úplně nový rekord v přímé jízdě 300 Km/h a to na osvědčené ploše areálu letiště Panenský Týnec tento rok během následujících měsíců. Veškeré informace a detaily budeme postupně aktuálně zveřejňovat k rychlostnímu rekordu. Vše bude bedlivě střeženo a kontrolováno pod oficiální agenturou DOBRÝ DEN rekordů a kuriozit z Pelhřimova.

ORGANIZACE:

Nyní nás čeká mnoho zařizování, ale věřím že výsledek za to bude opravdu stát.

Nevidomí pilot Petr Haluška podstoupí netradiční a vzrušující rychlostní rekord 300 Km/h v závodním voze. Po celou dobu trvání události budu k dispozici médiím a všem zájemcům.

NAVIGÁTOR:

Patrik Otruba, mladý, a hlavně duchem svěží pohodový zodpovědný muž. Já jako nevidomý pilot závodních či rychlých vozů se cítím bezpečně a naprosto připraven vždy podat maximální výkon v podobě co nejčistší a nejrychlejší jízdy ať už na závodním okruhu, offroad nebo jakékoli jiné trati. Máme téměř stejný Black humor, dále pohled na styl řízení různých aut, a hlavně jsme si padli do oka z hlediska posádky vozu. Já jakož to nevidomý = řidič a Patrik Otruba = navigátor. Na palubě vozu panuje koncentrace, zodpovědnost, a hlavně vždy vynikající atmosféra.

Navigátor Patrik Otruba bude rovněž k dispozici na různé vnesené dotazy jak pro média, pro lidi na sociálních sítích, tak všem přítomným v místě konání akce.

SOCIÁLNÍ MÉDIA / LIVE STREAM:

Pro ty, kteří se nebudou moci dostavit, nebo budou mít daleko na akci budeme zajištovat online LIVE STREAM.

PODPORA / SPONZORING:

Kdo bude chtít tento projekt RYCHLOSTNÍ REKORD 300 Km/h letiště Panenský Týnec podpořit formou finančního daru budou mít možnost od pondělí 17. 4. 2023 posílat na účet: 2002013285/2010 a jako popisek napsat TOP SPEED 300 Km/h ať víme že je to určeno pro tuto příležitost.

Pro úspěšnou realizaci celé události je potřeba díky vám dárcům shromáždit 120 000 Kč.

Tato částka bude pokrývat = letištní poplatky, vzletovou dráhu a spojené režijní, amortizační poplatky za závodní speciál NISSAN GTR

PODĚKOVÁNÍ:

sponzorským partnerům.
Pavel Klein s projektem V Křesle Byznysu
www.vkreslebyznysu.cz

Driver Team, S. R. O.
Půjčovna / pronájem rychlých amerických vozů. Dále individuální půjčování vozů / pronájem na natáčení reklam, filmů apod. Např: FORD MUSTANG CABRIO 5,0 benzín – DODGE CHALANGERS 5,2 HAMY či tolik oblíbený FORD MUSTANG GT nebo jeho slabší verze FORD MUSTANG ECOVUEST s motorizací 2,4 čtyřválec.
http://www.driveteam.cz

Vynikajícím novým japonským přírůstkem do rodiny rychlých vozů přibyla nová TOYOTA YARIS GR
http://www.testujkaru.cz
Patrik Otruba

Pražská auto škola WIRWOLOVÁ
http://www.wirwolova.cz

Nevidomý velký nadšenec s projektu DOTKNI SE DOPRAVY
http://www.dotknisedopravy.cz

Velmi vstřícní lidé / letištní personál letiště Panenský Týnec
http://www.lkpc.cz

RAMIRENT, s. r. o.
http://www.ramirent.cz

a další subjekty, kteří se budou nebo již podílí na naších akcích ať už v rámci pro nevidomé, slabozraké a osoby s těžkým zrakovým postižením

Váš SLEPÝ BANDITA

ROZHOVOR FREKVENCE 1 / FRYNKY TOWN sobota 20. 5. 2023 od 10:00 do 22:00 hodin LIBROS C. B. J. Ostrava Přívoz

Vážení nadšenci automobilového sportu. Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR dáváme na vědomí, že jsme dostali pozvání ze strany rádia FREKVENCE 1 za účelem velkého rozhovoru do pořadu HOST FREKVENCE 1 a že jsme dostali VIP pozvání na akci, která bude pořádána s rádii FREKVENCE 1 a EVROPA 2 v Ostravě Přívoz v areálu LIBROS C. B. J. kde bude akce s názvem FRYNKY TOWN probíhat.

Máte rádi pořádné stroje? Myslíme super sport vozy, offroad SUV 4 x 4 a více kolovou techniku? Věříme, že v případě akce FRYNKY TOWN budete velmi spokojeni.

Přijeďte v sobotu 20. 5. 2023

do areálu LIBROS C. B. J. kde od 10:00 hod. do 22:00 hod. na vás čeká kvalitní a bohatý program s nainstalovanou stage, kde od tohoto místa bude celá akce moderována.

Počínaje zaplacením vstupenky se už o vás bude starat personál LIBROS C. B. J., kde bude čekat mnoho možností, jak si celý den užít v rámci akce FRYNKY TOWN plno adrenalinu, vědomostí a bude možnost získat hodně zkušeností včetně několik překvapení, která na vás budou čekat právě na zmiňované akci FRYNKY TOWN.

Proto už se nyní těším na to, že se osobně setkáme na akci, dáme řeč a společně si užijeme FRYNKY TOWN.

ROZHOVOR FREKVENCE 1

V souvislosti s akcí FRYNKY TOWN jsem jakož to iniciátor projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR pozván do pořadu HOST FREKVENCE 1

Bude se realizovat 13. dubna 2023 stačí jen bedlivě poslouchat rádio FREKVENCE 1 a určitě neminete velký rozhovor s Petrem Haluškou alias se slepým banditou za volantem.

Dále stačí sledovat oficiální webové stránky www.frekvence1.cz a oficiální stránky rádia www.evropa2.cz nebo mobilní aplikace rádií FREKVENCE 1 a EVROPA 2 a být stále v kontaktu s nejnovějšími informacemi.

Mohu slíbit, že se rozhodně nudit nebudete, a tedy na akci FRYNKY TOWN na shledanou.

Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM

Petr Haluška

NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? Ročník II. Panenský Týnec 3. června 2023

Vážení a milí nadšenci motoristických zážitků, řídili jste již někdy autobus, nebo nákladní vůz, nebo dokonce traktor? Pokud ne, tak si to můžete vyzkoušet 3.6.2023 v Panenském Týnci. Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR ve spolupráci s velkým nadšencem Pavlem Vlčkem s projektem DOTKNI SE DOPRAVY Vás zveme na akci plnou vůně benzínu a nafty. Pro někoho první kroky v řízení motorového vozidla a pro někoho další výzvy za volantem.

DOPRAVA:
Nástup do přistaveného autobusu bude na konečné stanici tramvají č. 9, 10 – Sídliště Řepy 3.6.2023 v 8:30 hod. Odjezd do Panenského Týnce v 9:00 hod. Oficiální zahájení akce od 10:00 hod. Předpokládaný konec akce v 17:00 hod.

CATERING:
Pro účastníky a průvodce včetně sponzorských partnerů akce je připravené občerstvení zdarma.

ORGANIZACE:
Pokud se chcete účastnit této akce, zbývá Vám jen pár kroků:
▪ Zaplatit 800Kč na účet 2002013285/2010 (doprovod nevidomého poplatek neplatí)
▪ Vyplnit a poslat závaznou přihlášku na adresu petahaluska@seznam.cz
▪ Dostavit se včas na místo srazu.
▪ Přihláška na akci je ke stažení níže.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA A SOUHLAS 3.6.2023

Z důvodu bezpečnosti je počet účastníků akce omezen na 25 osob.
Své dotazy ohledně této akce prosím směřujte na mě jako iniciátora projektu
NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR:
Petr Haluška
tel.: 773 158 007
email: petahaluska@seznam.cz

Vždy budeme vyžadovat maximální bezpečnost a plynulost celé akce. Každý
účastník a účastnice včetně doprovodu se budou řídit nastavenými podmínkami, koncepcí,
postupy a metodikou během celé akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy?  Počínaje nástupem do autobusu, dále během celé akce až po bezpečný návrat všech opět do místa výstupu.
Těšíme se na Vaši účast a Vaše řidičské dovednosti, znalosti a schopnosti, které
budete moci předvést na akci.

Děkujeme, že nás sledujete na sociálních sítích.
www.nevidomizavolantem.cz
www.wyrwolova.cz
www.vkreslebyznysu.cz
www.dotknisedopravy.cz
www.ramirent.cz
www.lkpc.cz
www.mini-louny.cz

Vyšší cena 800 Kč je stanovena z důvodu většího počtu kolové techniky a vyšších nákladů. Můžete se těšit na zemědělskou techniku, Ford Mustang GT s upravenou motorizací 5.0 V 8 RETRO OKÉNKO: Velorex 16 / 350, AUTOBUS – NÁKLADNÍ VŮZ IVECO – OSOBNÍ VOZY ŠKODA FABIA III. – ČTYŘKOLKY – MOTORKY a mnohem více nežli tomu bylo u předchozího ročníku námi pořádané akce. Vyhrazujeme si právo cenu upravit nebo nechat stávající. Děkujeme předem za pochopení.

Za kompletní realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále náš projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR dále za realizační tým lidí pana Pavla Kleina s projektem V Křesle Byznysu dále za subjekty AUTO ŠKOLA WIRWOLOVÁ rovněž velkého nevidomého nadšence Srdcem Škodováka a jeho projektu DOTKNI SE DOPRAVY včetně perfektního personálu letiště Panenský Týnec se těšíme na vysokou účast na akci s názvem NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? ROČNÍK II. Panenský Týnec. S pevným termínem na první sobotu 3. června 2023 

KLUB TŘETÍ BŘEH Praha 3 Vinohrady BESEDA SVĚT VIDĚNÝ TMOU.17. 2. 2023 od 17:00 hod.

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze náš projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR oficiálně zveřejňujeme novou událost, kterou uskutečníme v rámci spolupráce s kompletním týmem lidí KLUB TŘETÍ BŘEH.

Bude se jednat o besedu s názvem SVĚT VIDĚNÝ TMOU, která je určena pro každého, kdo má zájem o to, jak se dokáží lidé se zrakovou vadou nebo úplnou praktickou slepotou vypořádat s běžnými nebo pokročilými úkony každého dne. Samozřejmostí jsou zváni i ti kteří mají určitou zrakovou vadu nebo jsou zcela nevidomí, jelikož se tato beseda týká právě lidí se zrakovou vadou nebo úplnou praktickou nebo částečnou slepotou. 


Kompletním programem vás provede nevidomý hudebník, klavírní technik, mechanik a ladič Petr Haluška.

Dále se můžete dozvědět, že jeho primární profesí je pozice rekondičního a sportovního maséra. Se specializací na prostorově výraznou klientelu, sportovce a lidi s individuálními potřebami.

Praha 10 Strašnice V Předpolí 7 GSN: +420 73 158 007 nebo e – mail: petahaluska@seznam.cz

 K dispozici budou kompenzační pomůcky, které ulehčují život uživatelům a uživatelkám se zrakovou vadou či úplnou nebo částečnou slepotou. Bude je možnost si vyzkoušet i v praxi v reálném čase.

Bude možnost si vyzkoušet notebook s hlasovým výstupem, tablet či chytrý mobilní, tlačítkový mobilní telefon rovněž s hlasovým výstupem.

Dále indikátor / hladinka která vždy začne vydávat zvukový signál, že je šálek kávy, čaje či jakékoli tekutiny po okraj šálku. Dále Pichtův stroj. Jedná se o psací stroj pro nevidomé, díky jemuž mohou být gramotně vyspělými jako běžní lidé kteří píší černotiskem ať už hůlkovými nebo psacími písmeny. Je navržen tak aby díky tomuto stroji bylo možné psát běžný text v Breilově písmě, dále noty a jejich veškeré další vlastnosti jako je délka, síla, výška a další potřebné hodnoty nebo tak všem známé číslice díky číselnému bodu.

BÍLÁ HŮL:

Nejvíce viditelná kompenzační pomůcka je bílá hůlka. Lidově řečeno oko nevidomého nebo zrakově postiženého uživatele/ky.

Samozřejmostí toho bude mnohem více. Budeme si říkat různé modelové situace ať už v interiérech budovy různého zaměření dále v exteriéru či v MHD dopravních prostředcích atd. Dále etika, a celková infrastruktura a vybavenost pro občany ČR

ORGANIZACE:

Veškeré dotazy prosím směrujte na provozovatele klubu TŘETÍ BŘEH na pana Jana Tyla GSN: +420 774 152 784

Pevný termín je stanoven na pátek 17. 02. 2023

Místo konání je KLUB TŘETÍ BŘEH Praha 3 – Vinohrady, Nitranská 13

Oficiální zahájení akce beseda s názvem SVĚT VIDĚNÝ TMOU je od 17:00 hod.

Prosíme přijít minimálně 15 min. před oficiálním zahájením.

Max. kapacita k sezení 40 osob.

Doba trvání cca: 120 min.

V rámci besedy s názvem SVĚT VIDĚNÝ TMOU bude i hudební vložka na pianino.

Za realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně kompletního týmu lidí KLUB TŘETÍ BŘEH se těšíme na velkou účast.

DRIVETEAM s.r.o.

DRIVETEAM s.r.o. se primárně zaměřuje na zajištění veškeré manipulace s vozy během natáčení filmů, televizních seriálů, reklam nebo hudebních videoklipů. DriveTeam je také provozovatelem úspěšné autopůjčovny TestujKÁRU.cz. Jeho majiteli jsou pan Patrik Otruba a pan Richard Banat, kteří poskytují své služby pro filmové a televizní produkce. Zároveň je u nich možné si na libovolnou dobu pronájmu, vybírat vozy z nabídky http://www.testujkaru.cz
Úplnou novinkou je nově spuštěný E – SHOP: www.testujkaru.cz Skrze tento web, je možné objednat např. zážitkovou jízdu v novém sportovním voze TOYOTA GR YARIS či svezení v legendárním voze FORD MUSTANG GT nebo v jeho derivátu FORD MUSTANG CABRIO. Pro pronájmy je zde také na výběr z několika vozů DODGE CHALLENGER anebo již zmíněných Fordů Mustang.

Vřele doporučujeme DRIVETEAM, s.r.o. pan Patrik Otruba a jeho kolega pan Richard Banat jsou vstřícní a vždy přistupují s profesionálním přístupem. Tak jak přistupují ke svým zákazníkům, tak přistupují i ke svým sportovním vozům. Spolupráce je velmi intuitivní, profesionální a zážitky se sportovními vozy na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je vždy na první místě, a to platí několikrát násobně u rychlých vozů spol. DRIVE TEAM, s. r. o.
Přejeme jen samé vydařené filmové záběry, případně bezpečné adrenalinové zážitky ve sportovních vozech spol. DRIVETEAM s.r.o.

NATÁČENÍ s ČT do pořadu Zázraky přírody ve středu 25. 1. 2023

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR sdělujeme že nás oslovila ČT za účelem natáčení do pořadu ZÁZRAKY PŘÍRODY jedná se o vědomostní pořad plného smíchu, otázek a odpovědí čtyř soutěžících, kteří se snaží nabrat co nejvíce bodů a být vítězem. Věříme, že při natáčení na place v rámci areálu letiště Panenský Týnec rovněž nebude nouze o smích. Ve spolupráci s profesionály a profesionálkami ze spol. DRIVE TEAM, s. r. o. pod vedením majitele a ředitele pana Patrika Otruby bude propůjčen vůz FORD MUSTANG GT 5,0 V 8 léty ověřená motorizace s velkým stádem koní pod kapotou, a to hned rovnou několik set přesně 418 HP s manuální převodovkou. Těšíme se na samotné natáčení a nejvíce až se bude vysílat díl s naším příspěvkem do pořadu ZÁZRAKY PŘÍRODY. Věříme, že se rovněž na onu událost těšíte, až ji budete moci spatřit ve vysílání veřejné ČT.

Děkujeme, že nás sledujete, sdílíte a podporujete. Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM

Petr Haluška

MDM –   NÁŠ SVĚT SPOLUPRÁCE

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR oficiálně sdělujeme, že jsme navázali kontakt s youtuberem Martinem Makovcem MDM NÁŠ SVĚT. Již se můžete těšit na podcast, který jsme natáčeli 18. 1. 2023 v nově vzniklém krásném studiu samotného autora MDM NÁŠ SVĚT.  Jedná se o velmi ryze profesionální přístup, krásné prostředí, a především naprosto perfektní průběh natáčení samotného podcastu. Neuvěřitelné zákulisí, vynikající gastronomická stránka události, kdy host je maximálně spokojen jak na těle, tak na duši. MDM NÁŠ SVĚT toho zvládá mnohem víc. Jeho práce je létání s drony. Poskytuje na profesionální úrovni letecké práce s drony, které disponují prvotřídní technikou k pořizování fotografií v nejvyšším rozlišení či natáčení nebo skenování prostranství. Určitě se podívejte na jeho oficiální web: www.mdmdrone.cz tam se dozvíte mnohem více o nabízených službách a produktech.

Chcete být s MDM NÁŠ SVĚT na cestách nebo jej mít kdekoli lze sledovat youtuber scénu? Určitě si do složky oblíbené nezapomeňte dát kanál MDM NÁŠ SVĚT.

Už nyní můžeme slíbit, že chystáme mnoho výzev, které věřím, že přitáhne mnoho dalších divaček a diváků kteří mají rádi adrenalin, pestrý zážitky a něco nevšedního a originálního.

Děkujeme ze nás sledujete a sdílíte na sociálních sítích. S pozdravem a úctou Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM / iniciátor projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR Petr Haluška